منوی اصلی
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 11068
بازديدکنندگان امروز: 18
کل بازديدکنندگان: 133051
بازديدکنندگان آنلاين: 10
زمان بارگزاري صفحه: 0.5156 ثانيه
اخبار > شرایط و نحوه ثبت نام در هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان در سال 1391 اعلام شد


  چاپ        ارسال به دوست

شرایط و نحوه ثبت نام در هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان در سال 1391 اعلام شد

این جشنواره با هدف معرفی، تجلیل و امتنان از کارآفرینان نمونه و به منظور ترویج فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری در ایجاد کسب و کارهای جدید و تحقق اهداف سند چشم اندازکشور و برنامه توسعه  ای هرساله در سطح استانی و کشوری برگزار می گردد. کارآفرینان برتر در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات (9نفرکارآفرین)شناسایی و در مراسمی با حضور مسوولین عالی رتبه ملی و استانی در سال 1392 به نحوه شایسته ای تجلیل خواهند شد. لازم بذکر است کارآفرینان حوزه سلامت که در گروه خدمات طبقه بندی و ارزیابی می شوند طی سال های گذشته توانسته اند جایگاه خوبی را در میان 3کارآفرین برتر استان در حوزه خدمات به خود اختصاص دهند. امیدواریم امسال نیز با ثبت نام و استقبال خوب کارآفرینان حوزه سلامت استان شاهد کسب رتبه های برتر در سطح استانی و ملی باشیم.  شرایط و نحوه ثبت نام در ادامه خبر درج گردیده است.

به نام خدا

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم

دبیر خانه هشتمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر- 1391

راهنماي ثبت نام كارآفرينان در سايت جشنواره امتنان از كارآفرينان برتر

جشنواره ی امتنان از كارآفرينان برتر در دو مرحله ی استاني و ملي برگزار و در مرحله ی استانی  9 نفر از کارآفرینان محترم توسط هیات محترم داوران انتخاب و معرفی خواهند شد .

مهلت ثبت نام : از تاریخ 1/12/1391 الی 14/1/1392

-      كليه ی مراحل ثبت نام و داوري جشنواره به صورت اينترنتي مي باشد . وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و  ادارات کل  استان ها از پذيرش هرگونه فرم  و مستندات به صورت دستي معذور است.

-      آدرس سایت ثبت نام :        www.karafarinanebartar.ir

 

شرايط و نحوه ی ثبت نام در سايت جشنواره امتنان از كارآفرينان برتر

1)      موضوعات فعالیت مورد توجه در جشنواره  :

-     فعالیت افراد و مجموعه ها در بخش هاي مختلف اقتصادي ، اجتماعي و فرهنگي

-     فعالیت افراد و مجموعه ها در گروه هاي كشاورزي صنعت خدمات و زيربخش هاي آن ها .

2) از راه اندازي واحد کارآفرینی بيش از         هفت سال           نگذشته باشد .

3) و یا كارآفرينان محترمی كه در سال گذشته ( سال 1390 الی 1391 ) طرح هاي ابتكاري ، نوآورانه و جديد ارايه نموده اند. (از اجراي طرح نوآورانه بيش از يك سال نگذشته باشد.)

كارآفرين محترم بايستي فايل اسكن شده مدارك ذيل را قبلا در رايانه ی خود (کاربر) آماده نمايد.

-عكس 4*3    -     كپي شناسنامه   -      كارت ملي    -       مدرك ايثارگري      - آخرين مدرك تحصيلي        - گواهي هاي مهارتي و حرفه اي                                          - سوابق استخدامي مستندات اختراع و نوآوري                                         - مستندات استاندارد و كيفيت                 - مستندات طرح كسب و كار                 - مستندات تعداد شاغلين                     - مستندات و جدول تحصيلات و تخصص و دوره هاي آموزشي شاغلين           -  كپي لوح و نشان هاي كارآفرين

-  تذكر1: از هر نوع مدرك فقط مي توان يك فايل را آپلود نمود و ارسال مجدد جايگزين فایل قبلي خواهد شد.

- تذكر2: حداكثر حجم قابل قبول سیستم ( سایت ) براي هر كدام از رديف هاي فوق 5 مگابايت مي باشد.

1.      كارآفرين پس از تكميل كليه ی اطلاعات خواسته شده در فرم (ورود اطلاعات اوليه ) كد رهگيري كارآفريني دريافت مي نمايد.( اين كد را به صورت محرمانه تا پايان فرآيند نزد خود نگه داريد.)

2.      كاربرگ هاي طراحي شده براي هر سه بخش (خدمات ، صنعت و كشاورزي) مي باشد.  هر كارآفرين بايستي فقط نسبت به پاسخ دادن كامل به سئوالات بخش خود اقدام نمايد.

3.      اگر در حين تكميل پرسشنامه ارتباط اينترنتي شما قطع گردد مي توانيد در زمان مناسب و با وارد كردن كد كارآفريني اخذ شده بقيه ی مراحل ثبت نام  را انجام دهيد.

4.      كميته ی داوري در مرحله استاني به كاربرگ هاي ناقص رسيدگي نخواهد كرد.

5.      در پايان ثبت نام تعدادي سؤال براي سنجش اقتصاد مقاومتي (دور زدن تحريم هاي بيگانگان) طراحي شده که لازم است كارآفرينان محترم بخش صنعت نسبت به تكميل آن در همان صفحه word اقدام و آن را در سايت آپلود نمايند.

6.      در صورت بروز هرگونه مشكل در ثبت نام ، با مسئولان جشنواره ی امتنان از كارآفرينان برتر مستقر در اداره كل تعاون، كار و رفاه  اجتماعي استان قم (6162152) واحد امور اجتماعی تماس حاصل فرماييد.     

آدرس سایت ثبت نام :        www.karafarinanebartar.ir


١١:٢٢ - 1391/12/07    /    شماره : ١٠٧٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٠٣٤خروج